Zakłady na snooker

ssnoker

ssnokerSnooker obecnie jest na etapie okresu przejściowego. Przewodniczący Snooker World- Barry Hearn, chce zreorganizować tę dyscyplinę sportu. Stara się pozyskać jak największą liczbę sponsorów itp. Na razie idzie mu to całkiem nieźle.

Ostatnimi czasy Snooker stał się bardzo nieprzewidywalny. Dawno minęły czasy , kiedy Steve Davis i Stephen Hendry całkowicie zdominowali tę grę. W chwili obecnej mamy przyjemność obserwować różnych zwycięzców, co to nowe turnieje Snookerowe i nowe twarze pojawiające się w nich. To jest trakcją dla kibiców tego sportu, okazuje się zmorą dla jego typerów. Jeśli jednak wiesz jak zabrać się do typowania tego sporu, możesz na nim zarobić całkiem spore pieniądze.

W chwili obecnej w Snookerze jest rozgrywanych więcej turniejów niż kiedykolwiek. Są to między innymi Mistrzostwa Świata , Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Mistrzostwa Międzynarodowe. W sezonie 2013/14, który rozpoczął się w czerwcu, będzie można zobaczyć szereg zmian w sposobie w sposobie samej rozgrywki. Na koniec sezonu 16 (a nie tak jak dotychczas 32) najlepszych graczy na świecie rozpocznie zmagania o tytuł tego najlepszego. Kwalifikację do turnieju mistrzowskiego można zdobyć poprzez szereg turniejów rangi mistrzowskiej, w którym ma prawo rywalizować 128 graczy najlepszych graczy w rankingu. Oznacza to, że wielu nieznanych zawodników będzie rywalizować z największymi nazwiskami. Sytuacja taka może wpłynąć korzystnie na zakłady bukmacherskie na snooker.

Snooker to gra pod ogromną presją. Zawodnicy Snookera są obecni przed kamerami w telewizji i przed wielkimi tłumami na sali. Dla większości z nich będzie to nowe doświadczenie, na które mogą reagować bardzo różnie. Niektórzy uważają, że jest bardzo trudne i po prostu zjedzą ich nerwy, podczas gdy inni mogą sobie z tym poradzić bez problemu. Biorąc pod uwagę , że tych pierwszych powinno być stosunkowo więcej, bukmacherzy ustalają bardzo atrakcyjne kursy na nowicjuszy. W Snookerze, podobnie jak w tenisie. Zdenerwowany zawodnik popełnia błąd za błędem, co w konsekwencji prowadzi do porażki w meczu. Dobrym pomysłem na typowanie Snookera może być skorzystanie z giełdy zakładów, takiej jak Betfair. Przy odrobinie szczęścia uda nam się kupić po bardzo atrakcyjnej cenie typ, który w konsekwencji zapewni nam wielką wygraną.

Oprócz standardowych rynków na zwycięzca meczu , Snooker oferuje również wiele możliwości na zakłady na żywo. Bukmacherzy przyjmują zakłady na przewagę, z jaką skończy zawodnik w danej partii na to, czy w swoim kolejnym uderzeniu popełni foul, itd. To właśnie tu największą rolę odgrywają wspomniane już nerwy. Zawodnicy którzy nie potrafią utrzymać ich na wodzy, mają tendencję do popełniania fouli w decydujących fragmentach rozgrywki.

Już teraz możesz zacząć typować Snookera. Większość internetowych serwisów bukmacherskich oferuje zakłady zarówno na poszczególnych mecze i turnie, jak i na pojedyncze aspekty Snookerowego rzemiosła. Zapraszamy!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup