Cudowne systemy bukmacherskie

cudp

cudpOdkryłem nowy super system typowania! Dzięki mnie będziesz bogaty! Podzielę się nią z Tobą za niewielką sumę pieniędzy! Zaufaj mi!- Często słyszymy takie hasła, prawda? Jak to ma się do rzeczywistości? Odpowiadamy- nijak! Nie istnieje skuteczna metoda gwarantująca ciągły i spory dochód z zakładów bukmacherskich. Gdyby tak było, pomyślcie- jaki interes miała by osoba, która ją odkryła, by dzielić się nią z nami? Interes finansowy, czyli wyłudzić od naiwnych osób jak najwięcej pieniędzy za coś co, w rzeczywistości jest zwykłą szmirą. A swoją początkową skuteczność zawdzięcza przede wszystkim przypadkowi. Nie mamy tu na myśli tak zwanych „typów VIP” lub płatnych typów, ale o tym jeszcze nie teraz.

Zaprzyjaźniony typer wpadł na pomysł, by zebrać dane dotyczące wyników kilku drużyn z poprzednich sezonów ligowych, i dodać kilka formułek w programie Microsoft Exel. Plus nakłada na Excela przeznaczona do analizy i prognozowania wartości w przyszłości dzięki wartościom z przeszłości, i dzięki temu poprawić swoją skuteczność w typowaniu wyników, a przede wszystkim wygrywaniu pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Wszystko to w założeniu miało nam dać trafną prognozę kilku wyników meczów w najbliższej przyszłości (zwycięstwo, remis lub porażka).

Do analizy wzięliśmy więc kilka drużyn z francuskiej Ligue 1. Nie będziemy opisywać co zrobiliśmy dokładnie, gdyż zajęło by to zbyt wiele czasu a jedynie sam efekt końcowy. A był on taki, że nie sprawdziło się to w zupełności, a w każdym razie tylko w bardzo małym procencie. Dzięki temu zabiegowi udało się przewidzieć kilka remisów (abstrahując od tego, że w lidze francuskiej zdarza się najwięcej remisów), i to wszystko. Poświęciliśmy kilka dni, by na końcu przekonać się, że nie było sensu w ogóle zaczynać.

Piłka nożna to zbyt złożona gra, na wynik meczu ma wpływ zbyt wiele czynników. Nawet najlepsza analiza piłkarska może zawieść, bo nie przewidzi ona, że najlepszy piłkarz drużyny X zostanie kontuzjowany, a bez niego gra całkowicie siada, lub że Messi lub inny Ronaldo poślizgnie się w dogodnej sytuacji i nie zdobędzie bramki, i dzięki temu jego team przegra lub zremisuje. Albo, że właśnie pokłócił się z żoną przez co jest sfrustrowany i zaraz da temu upust na boisku zarabiając czerwoną kartkę.

Czy to wszystko znaczy, że chcemy was odwieść od bukmacherki? Wręcz przeciwnie! Wiesz gdzie jest najlepszy system typowania? Dotknij kciukiem prawej dłoni środka czoła. Tak, właśnie tam. W Twojej głowie! Grajmy więc i typujmy z głową. Nie zrażajmy się niepowodzeniami, bo te zawsze były, są i będą się zdarzać. Ważne, by wyciągać z nich odpowiednie wnioski. Należy też zwrócić uwagę na to, że przegrany kupon przegrana nemu kuponowi nie równy, ale to już opowiadanie na inny tekst.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup