Zakłady na hokej

hokej-5

hokej-5Hokej na lodzie to czwarty amerykański ulubiony sport, tuż za koszykówką, baseballem i piłką nożną. Mecze hokejowe rozgrywane są w szybkim tempie. Nie brakuje w nich walki, i emocji do samego końca każdego meczu. Bijatyki podczas meczu są nieco zaprzeczeniem idei sportu, ale dodają tylko dramaturgii i emocji tej dyscyplinie.

W NHL rywalizuje 30 drużyn z całego USA i Kanady. Konkurują one w trakcie sezonu zasadniczego, a następnie awansują do play-offów, gdzie walka toczy się o wymarzony Puchar Stanleya .

Kluczową zaletą hokeja na lodzie jest to, że w krótkich odstępach czasu może się wydarzyć naprawdę sporo rzeczy. Dzięki temu typer hokeja, ma zawsze atrakcyjne zdarzenia do typowania.  Sytuacja w meczu hokejowym w ciągu kilku minut potrafi się wywrócić do góry nogami. Właśnie dzięki temu hokej jest bardzo popularny w zakładach live. Zakłady na żywo stanowią największy odsetek zakładów na rynku hokeja.

Mecze hokejowe nie mogą być związane, co oznacza, że ​​nie można ich łączyć z sobą w kuponach akumulowanych. Nie wszyscy bukmacherzy wprowadzili takie ograniczenie, ale zdecydowana ich większość jednak tak. Mecz NHL Na trwa 60 minut. W tym czasie może się wydarzyć naprawdę wiele. W przypadku remisu zarządzana jest dogrywka, więc w każdym spotkaniu musi został wyłoniony zwycięzca.

Hokej na lodzie doskonale nadaje się do handicapów. Najpopularniejszy handicap to  -1,5 bramki na jeden lub drugi zespół. Takie zakłady regularnie pojawiają się na kuponach graczy, którzy obstawiają hokej. Kursy na samych zwycięzców mogą być dość dość małe, ale zakłady na handicap, często określane też mianem „Puck Linia” przyjmują zwykle większą wartość niż suche jedynki lub dwójki.

W hokeju, jak nigdzie indziej, popularne jest stwierdzenie, że najlepszą formą obrony jest atak. W rezultacie, kolejny popularny zakład na hokej to opcja liczby bramek powyżej lub poniżej pięciu i pół bramki. Te drugie zazwyczaj są znacznie wyższe. Zakłady na liczbę bramek mogą przymieść znaczne zyski. W zakładach na hokej, ważną rolę odgrywa statystyka. Ten sport jak żaden inny jest bardzo przewidywalny i tendencyjny, chociaż zdarzają się oczywiście niespodzianki. Na przykład, po 30 meczach w sezonie sezonu 2011-12 Pittsburgh Penguins zdobył 108 bramek, tracąc 80. Liczby te niemal powtórzyły się w kolejnym sezonie. Statystyka stanowi więc źródło cennych informacji w procesie typowania wyników hokeja.

Bukamcher Bet365 oferuje wyjątkowo szeroki wybór zakładów na NHL. Na jeden mecz istnieje około trzydzieści różnych zakładów. Nie czekaj, już dziś odwiedź bet 365 i spróbuj swojego szczęścia w typowaniu hokeja!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup