Blackjack online

SONY DSC

SONY DSCBlackjack jest jedną z gier, gdzie decyzje gracza mają ogromny wpływ na szanse wygranej. Żadna inna gra w kasynie nie wymaga takiego poziomu strategicznego myślenia. Wiedza o blackjackowych układach, a także to jego strategiczne myślenie wydatnie podnosi szanse na wygraną. Blackjack to bardzo emocjonująca, dynamiczna i ciekawa gra, zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych gier stołowych w kasynie.

Blackjack , znany także pod nazwą „21”, jest bardzo łatwy. Ma proste zasady gry. Takie same reguły obowiązują gracza i Dealera. Celem gry jest, uzyskać rękę o wartości jak najbardziej zbliżonej do 21. Wygrywa ten, kto w konsekwencji tej najbliżej tej liczby.W przeciwieństwie do pokera, gracze siedzący przy stole blackjacka nie grają przeciwko sobie, tylko przeciwko Dealerowi.

W Blackjacku , karty mają następujące wartości :

- Karty od 2 do 9 są wyceniane według ich wartości nominalnej

- 10 , walet, dama i król są wyceniane na 10

-Asy mogą liczyć jako 1 lub 11.

W grze , gracze mają do wyboru następujące akcje :

- BET – Aby rozpocząć grę w Blackjacka trzeba dokonać swoich zakłady zanim karta zostaną rozdane karty. Aby postawić zakłady online gracze muszą kliknąć na wartość żetonu, i wybrać stawkę za którą chcą zagrać.

- DEAL – Jeśli rozpoczęło się rozdanie, gracze otrzymają dwie karty odkryte . Dealer dostaje dwie karty , ale tylko jedna z nich jest widoczna. Gdy wszystkie karty zostały rozdane, gracze mogą wybrać jedno z następujących działań :

- HIT – Gracz dobiera kartę. Można dobierać kolejne karty tak długo, póki ich wartość nie stanie się równa 21. Jeśli po kolejnym dobraniu wartość wszystkich kart jest większa o 21, gracz przegrywa rozdanie.

- Stand- Jeśli Gracze są zadowoleni ze swoich kart, sygnalizują Dealerowi, że nie chcą już dalej dobierać kolejnych kart. Opcja stand włącza się też automatycznie, w chwili gry wartość ręki gracza osiągnie dokładnie 21.

- SPLIT – Jeśli zawodnik ma 2 karty o tej samej wartości , można je podzielić na dwie ręce, po jednym stosie na każdą z nich. Następnie dobiera dalej karty na każdy ze stosów. Takie zagranie zwiększa szansę gracza na wygraną.

- Ubezpieczenia – W przypadku jeśli odkryta karta Dealera to As,  dla graczy pojawia opcja ubezpieczenia swojego zakładu. Polega to na tym, że gracze mogą postawić sumę równą połowie pierwotnego zakładu. W przypadku remisu lub wygranej Dealera graczom zwracana jest wartość stawki na którą podstawili. Wartość ubezpieczenia przepada.

Kiedy wszyscy gracze przy stole zakończyli już swój ruch, zaczyna się runda Dealera. Musi on trafić w sumie 17 lub więcej, by jego wartość kart mogła pokonać wartości innych graczy. W przypadku remisu, w zależności od rodzaju Blackjacka w którego gramy, zakład pozostaje nierozstrzygnięty i graczowi zwracana jest stawka, lub wygrywa Dealer.

Zapraszamy do odwiedzenia kasyn bukmacherskich i zagrania w tę pasjonującą grę, którą z pewnością jest Blackjack. Krupierzy serwisów bukamcherskich czekają już na potencjalnych klientów!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup