Mnogość oferty bukmacherskiej

firmy-buchmacherskie

firmy-buchmacherskieZakłady bukmacherskie online obfitują w coraz więcej możliwych zdarzeń do typowania. Rynek piłkarski daje graczowi całą masę różnych zakładów, począwszy od standardowego wytypowania zwycięzcy, przez handicapy, skończywszy na zaawansowanych zdarzeniach w wysokimi stawkami, takich jak wytypowanie dokładnego wyniku, strzelca bramki, itp.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem i próbujesz poruszać się na rynku zakładów piłkarskich oferowanych przez bukmacherów internetowych takich jak William Hill, Sportingbet, czy Bet365, czasami trudno wiedzieć jak zacząć. Mechanika samych zakładów jest dość prosta. Jeśli chcesz postawić na przykład na to, że Chelsea wygra z West Hamem, ale w taki sposób, żeby wyeliminować remis, to stawiasz na zakład bez remisu. Dziecinnie proste. Jeśli uważasz, że Chelsea wygra lub zremisuje, stawiasz zakład z podpórką. Zakład 1X zmniejsza kwotę ewentualnej wygranej ale zmniejsza również ryzyko nietrafienia kuponu.

Jeśli uważasz, że Chelsea wygra to spotkanie do zera, to warto jest postawić na zakład „wygra do zera”. Możemy iść jeszcze dalej i spróbować przewidzieć dokładny wynik spotkania. Jest to bardzo popularne zdarzenie wśród graczy. Jak sama nazwa wskazuje,  zobowiązuje ono gracza do wytypowania prawidłowego wyniku na koniec meczu. Kursy na dokładny wynik są bardzo wysoki, ponieważ przewidzieć rezultat spotkania to niemal czysta zgadywanka .

Przewidywanie strzelca pierwszej bramki może być równie trudne, jeśli wziąć pod uwagę, że tak naprawdę jednej może to być około dziesięciu zawodników z obu rywalizujących drużyn. Oczywiście, teoretycznie, bramkę może zdobyć jeden z dwudziestu dwóch zawodników obecnych na boisku, ale jest mniejsza szansa na gola obrońcy niż niż bramkę napastnika lub jednego z ofensywnych pomocników. Oczywiście to możliwe, lecz w praktyce trudne do zaistnienia. Kursy na bramkę obrońcy przyjmują zazwyczaj sporą wartość.

Inne popularne zakłady na rynku piłkarskim oferowane przez większość bukmacherów to na przykład „scorecasts” Chodzi tu o to, by wytypować który zawodnik strzeli strzeli pierwszego gola, w połączeniu z odpowiednim wynikiem meczu. Ten zakład może przynieśc graczowi naprawdę ogromne zyski, jeśli jest w stanie przewidzieć oba wymagane czynniki. Oprócz wspomnianych już wspomnianych rzeczy, bukmacherzy dali graczom możliwość zgadywania ilości rzutów rożnych, żółtych i czerwonych kartek, ilości zmian w zespole, itd. Na każde ze wymienionych zdarzeń piłkarskich oferowane są naprawdę spore kursy.

To wszystko to tylko niektóre z dostępnych możliwości. Jak widać bukmacherzy nie próżnują z dostarczaniem coraz bardziej atrakcyjnej oferty zdarzeń dla swych graczy. Na przeciętny mecz oferowane jest około pięćdziesiąt różnych zdarzeń. Nie czekaj, już dziś odwiedź swój serwis bukmacherski i znajdź coś dla siebie!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Designed for Free Scratch Card Games in Collaboration with Cheltenham Gold Cup